top of page

Nasz zespół

485084013_1348776389597659_8145367646602219605_n.jpg

Katarzyna Gołembska

psycholog

Jestem psychologiem, ukończyłam pięcioletnie magisterskie studia psychologiczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ze specjalnością z psychologii klinicznej. W latach 2022 oraz 2023 kontynuowałam studiowanie psychologii w ramach programu Erasmus+ w Hiszpanii na Uniwersytecie w Murcji. Aktualnie jestem w trakcie realizowania dwuletnich studiów podyplomowych "Seksuologia Kliniczna - Opiniowanie, Edukacja, Terapia" na Uniwersytecie w Poznaniu.

Doświadczenie praktyczne zdobywałam w Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego, gdzie byłam zaangażowana w stały kontakt z osobami objętymi opieką psychologiczną i psychiatryczną, a także przygotowywanie materiałów oraz prowadzenie zajęć psychoedukacyjnych i rozwojowych dla osób z zaburzeniami schizoafektywnymi. Aktualnie pracuję w Szpitalu Bielańskim w Punkcie Zgłoszeniowo - Koordynacyjnym i Poradni Zdrowia Psychicznego oraz na stanowisku psychologa w Centrum Libertus w Poznaniu.

Jestem pasjonatką psychologii, seksuologii oraz propagowania zdrowia psychicznego. Od kiedy pamiętam, zawsze kierowała mną autentyczna ciekawość drugiego człowieka, a ujmowanie go w sposób holistyczny było i jest dla mnie czymś najważniejszym. Z racji tego, iż jestem również socjologiem, aspekty środowiskowe, kulturowe jak i uwarunkowania biologiczne są - moim zdaniem - istotnymi i powiązanymi ze sobą kryteriami do poprawnego oraz empatycznego wglądu w sytuację pacjenta. 

Prywatnie jestem miłośniczką podróży, literatury i języka hiszpańskiego.

20210929 Jagoda-31_edited.jpg

Jagoda Stadnicka

psycholog

Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich o specjalności psychologii klinicznej i psychoterapii na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie, a także uczestniczką całościowego szkolenia psychoterapeutycznego opartego na podejściu integracyjno-systemowym w Szkole Psychoterapii Dialog. Ponadto szkoliłam się w Instytucie Psychodietetyki i jestem certyfikowaną nauczycielką jogi.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w Klinice Psychiatrii Sądowej oraz w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania Instytutu Psychiatrii i Neurologii, zarówno na oddziale całodobowym jak i dziennym; podczas projektu badawczego dotyczącego zastosowania felinoterapii w rehabilitacji schizofrenii w “Leśnym” Domu Pomocy Społecznej a także w Przedszkolu Integracyjnym “Zielony Latawiec” w Warszawie.

W swojej praktyce korzystam ze zdobywanej wiedzy oraz doświadczenia z różnych dziedzin tak, aby jak najlepiej zastosować je wobec potrzeb pracujących ze mną osób. Nierzadko korzystam przy tym z różnych metod pracy z ciałem, w tym głównie z elementów jogi, takich jak kontrolowany oddech oraz medytacja mindfulness i relaksacja. Pracuję przede wszystkich z osobami zmagającymi się z lękiem, obniżonym nastrojem a także zaburzeniami odżywiania – zarówno z dorosłymi jak i młodzieżą. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. W życiu prywatnym lubię pisać, śpiewać i eksperymentować w kuchni.

DSC07652.jpeg

Marzena Wojtyńska

psycholog, psychoterapeutka

Zapraszam Cię na spotkanie ze mną, gdzie w poufnej i przyjaznej przestrzeni będziemy mogli zbudować szczerą relację terapeutyczną. Ważny jest dla mnie kontakt z drugą osobą, a pracując jako psychoterapeutka wierzę, że bycie obecną, otwartą i wspierającą jest kluczowe w poszerzaniu świadomości i znalezieniu równowagi życiowej przez klienta.​

Jestem z wykształcenia psychologiem, absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie SWPS, ukończyłam również Szkołę Trenerów Moderator. Wiele lat pełniłam strategiczne funkcje w działach Human Resources w dużych korporacjach oraz byłam trenerem umiejętności interpersonalnych i wspierałam menedżerów w odkrywaniu ich potencjału i budowaniu relacji ze sobą oraz z zespołami, którymi zarządzali.​

Pracując terapeutycznie wykorzystuję metody psychoterapii Gestalt. Ukończyłam warszawską Szkołę Psychoterapii Gestalt. Posiadam certyfikat Europejskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt EAGT. Uczestniczyłam w stażach w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA oraz w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia”.

Swoje umiejętności w zakresie pomocy psychoterapeutycznej doskonalę na licznych szkoleniach i treningach terapeutycznych. Przestrzegam Kodeksu Etycznego EAGT a swoją pracę regularnie superwizuję.​

Jestem mamą trójki dzieci i uwielbiam podróże.​​​

Artur_edited.jpg

Artur Koryciński

psycholog, psychoterapeuta

Absolwent pięcioletnich studiów psychologicznych na Warszawskim Uniwersytecie
SWPS zakończony tytułem magistra ze specjalnością “Psychologia  Międzykulturowa”.
Aktualnie pracuje w roli Psychologa oraz Terapeuty indywidualnego i grupowego w Wojewódzkim Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie na oddziałach Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych, Poradni Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży oraz na Oddziale Rehabilitacji Psychiatrycznej.
Jest w trakcie ukończenia czteroletniego szkolenia na polu Psychoterapii, akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Polskie Towarzystwo Psychologiczne w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów w nurcie Psychodynamicznym /Psychoanalitycznym.
Praktykę z zakresu psychologii klinicznej oraz psychoterapii zdobywał między innymi na Oddziale ogólnopsychiatrycznym II FK w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie, a także na Oddziale Kliniki Nerwic w Warszawskim Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Zajmuję się również badaniem terapeutycznego oddziaływania dźwiękiem. Publikował nagrania o charakterze terapeutyczno-medytacyjnym.
Przyjmuje w języku polskim (native speaker) i niemieckim (native speaker) osoby
dorosłe, młodzież oraz dzieci od 12 roku życia. 
Pracuje pod stałą superwizją.

IMG_2142.jpg

Agnieszka Glińska

psychoterapeutka

Pracuję w nurcie humanistyczno- doświadczeniowym Gestalt. Jestem psychoterapeutką w trakcie certyfikacji, ukończyłam czteroletnią całościową Szkołę Psychoterapeutów w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, akredytowaną w  Polskim Towarzystwie Psychologicznym oraz w Europejskim Stowarzyszeniu Psychoterapii Gestalt. Praktykę zdobywałam w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego w Szpitalu Wolskim w Warszawie oraz na Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej dla Młodzieży. Szkolę się w Focusingu. Jestem członkinią PTPG oraz TIFI. Mam wykształcenie humanistyczne, jestem profesorem doktorem habilitowanym sztuki. Przez wiele lat pracowałam jako reżyserka teatralna, ukończyłam również studia aktorskie. Mam też ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy pedagogicznej w AST w Krakowie. Pracuję rownież jako coach artystów i twórców.
Wierzę, że dla każdej osoby która przeżywa trudności, mierzy się z cierpieniem, lękiem, bezradnością, zagubieniem, bólem egzystencjalnym, poczuciem pustki lub wypalenia, że dla każdego kto utknął w martwym punkcie swojego życia, to właśnie głęboka relacja terapeutyczna, oparta na szacunku i akceptacji, może stać się zaczynem do odzyskania wewnętrznej siły i własnej mocy sprawczej. Psychoterapia jest dla mnie wspólną drogą, procesem, w trakcie którego w uważności i zaangażowaniu towarzyszę drugiemu człowiekowi w znajdowaniu autentycznego kontaktu z własnymi emocjami i z samym sobą.
Pracuję z osobami dorosłymi i młodymi dorosłymi. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora Gestalt.

Zdjęcie-praca).JPG

Zofia Kopacz

psycholog, psychoterapeutka

Jestem absolwentką studiów psychologicznych na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończyłam całościowy 4-letni kurs psychoterapii prowadzony przez Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jestem w trakcie certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym. Stale podnoszę kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i superwizji. Doświadczenie w udzielaniu pomocy psychologicznej zdobywałam między innymi w Poradni Telefonicznej 116 123 dla osób przeżywających kryzys emocjonalny. Na co dzień pracuję jako terapeuta w Środowiskowym Domu Samopomocy „Azaliowa”, który wspiera osoby z zaburzeniami psychicznymi. Pracuję w nurcie psychodynamicznym. Ten rodzaj psychoterapii pomaga odkrywać głębsze, często nieuświadomione, przyczyny zgłaszanych trudności. Aby było to możliwe niezbędna jest relacja oparta na szacunku i zaufaniu. W takiej atmosferze osoba korzystająca z psychoterapii może swobodnie dzielić się swoimi problemami i emocjami. Wspieram osoby w kryzysie, doświadczające nadmiernego i dokuczliwego lęku, smutku oraz zmagające się z niskim poczuciem własnej wartości.
Prywatnie lubię częsty kontakt z naturą i dobrą lekturę.

2022 Bliżej

bottom of page